0(505) 403 63 56

HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım & Yazılım
Web Tasarımı

Web tasarımı sitenizin kaliteli, kurumsal ve sürekli güncel olabilmesi için yapılan çalışmaların tümüdür.

Hazırladığımız web sitelerinin gerçek anlamda fayda sağlaması ve bu sayede yüksek müşteri memnuniyeti elde etmek, müşterilerimiz ile kalıcı dostluklar oluşturmak asıl hedefimizdir. Bu sebeple doğru stratejileri bulmakta ve arandığında bulunan web siteleri hazırlamaktayız. Tüm çalışmalarımız bir yönetim paneli içerir, bu sayede siz müşterilerimiz kendi sitelerinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Bir web siteniz yoksa ve artık bir web sayfanızın olmasını istiyorsanız, günlerce uğraşarak ortaya çıkardığınız web siteniz size artı değerler katmalıdır, kurumunuzun kimliğini kusursuz bir şekilde yansıtmalıdır. Aksi halde adres gösteren bir sayfadan öteye gidemez. Biz size, sitenizi kendinizin veya yetkilendireceğiniz bir personelin değiştirebilmesi avantajını da isterseniz veriyoruz. Şifreli yönetici sayfaları ile sürekli olarak güncelliğinizi koruyabilirsiniz. Dilerseniz bunu sizin için biz de yapabiliriz.

Başarılı ve kalıcı olmak istiyorsanız önce hangi hedefe ulaşmak istediğiniz konusunda kafanızda bir netlik oluşmalı, web sitesi yaptırmak neden istiyorsunuz bu sorunun cevabını bulmalısınız. Bu cevabı bulmak her zaman kolay olmayabilir. Hatta ihtiyaçlarınız, beklentileriniz zaman içerisinde önemli değişiklikler gösterebilir. İyi bir danışman önünüze yeni ufuklar açabilir. Bu ise uzun vadeli bir işbirliği demektir.

İş süreçleri oluşmamış veya gelişmemiş, rastgele tasarımlar yapan firmalardan, kişilerden uzak durmalısınız. Aksi halde sitenizin çok kısa bir ömrü olacaktır. Yaptığınız yatırımın karşılığını almak bir yana potansiyel müşterilerinizi kaybedebilir, markanıza ciddi zararlar verebilirsiniz. Dünya ile aynı anda, aynı teknolojileri kullanmak istiyorsanız bu işi profesyoneline bırakmalısınız.

İşte bu noktada İklim Dizayn olarak, uzun süreli iş partneriniz olmak ve yanınızda yer almak istiyoruz. Estetikten, kaliteden, teknolojiden hiç bir şekilde ödün vermek zorunda değilsiniz. Bu konuda kendimize güveniyoruz. Kapasitemizden, uzmanlığımızdan, firma kültürümüzden, kurumsallığınızı yansıtabileceğimizden, yatırımınızın geriye dönmesi için çalışacağımızdan, hedef kitlenizi doğru seçerek onlara ulaşmanızı sağlayabileceğimizden, bu hedef kitle üzerine stratejileri oluşturabileceğimizden, süreçlerimizi, proje ve zaman planımızı doğru olarak uygulayacağımızdan, yaratıcılığımızı teknoloji ve uzmanlıklarımızla birleştireceğimizden eminiz.

Dilerseniz herhangi bir referansımızı arayarak onlardan hakkımızda bilgi edinebilirsiniz.

En iyi referansımız memnun müşterilerimizdir.

Web Sitesi Güncelleme

Web siteniz var ve onun güncellenmesini mi istiyorsunuz? Veya sitenizi yönetirken zorlanıyor musunuz? Bizi arayın ve size en uygun çözümü sunalım. Yıllık veya periyodik olarak yapılacak anlaşma ile web siteniz her zaman güncel kalsın. Web Güncellemeye örnek olarak haber ekleme, yeni ürün ekleme, mevcut ürün bilgilerini ve fotoğrafını değiştirme, mevcut sayfalarınızdaki bilgileri güncelleme, duyuru ekleme, etkinlik ekleme, diğer data girişleri..vb sayabiliriz. Bunlara ek olarak modül ekleme çalışmaları da yapmaktayız. Örneğin haber, duyurular modülü ekleme, basın bültenleri modülü eleme, insan kaynakları ve iş başvuru formu ekleme, iletişim formu ekleme'yi buna örnek verebiliriz.


Yazılım Geliştirme

Hayallerinizi Kodluyoruz! Artık her şey web’te daha kolay. Siz hayal edin, biz kodlayalım. Kendi bünyemizdeki yazılımcılarla asp.net teknolojisiyle dinamik siteler kurma konusunda uzmanız. Neler mi biliyoruz? ASP ve ASP.Net(C#) programlama dilleri Microsoft .Net ile çok katmanlı yazılım mimarisi ve OOP MSSQL, MySql ve benzeri database programları CMS (içerik yönetim sistemi) Kodlama kalite standartları Yazılım güvenliği WEB 2.0 JavaScript, Ajax, XHTML, HTML, DHTML, CSS Flash Actionscript Web Yazılım, Kodlama, Asp, Asp.net, flash actionscript, web programlama hizmetleri için bizimle iletişime geçiniz.

Grafik Tasarım /Kurumsal Kimlik
Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik ile sağlanacak kurum pirestiji ve iyi tanıtım sayesinde kurum kendini daha kolay pazarlayabilir. Kurumsal kimlik sektör içinde farklılık yaratıp, ayırt edilmeyi de sağlar.


Broşür Tasarımı

Karar verme anı geldiğinde iyi bir broşürü olan kazanır! Müşterilerimize profesyonel broşür tasarımlarını, piyasanın çok daha altında fiyatlara sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Biliyoruz ki, fiyatları düşürmenin yolu çok çalışmaktan, hızlı ve kaliteli hizmetten geçiyor. Ekibimiz alanında tecrübeli grafikerlerden, akademik kariyeri olan reklamcılardan ve metin yazarlarından oluşuyor. Matbaacılıkta ve reklamcılıktaki tecrübemiz sayesinde günümüz koşullarına ayak uydurmayı öğrendik. Her yıl yüzlerce yeni firma ailemize katılıyor. Türkiye'nin hemen hemen her ilinde müşterilerimiz olduğunu biliyor muydunuz? Unutmayın, kaliteli tasarımlar firmanıza değer katar. Eline broşürünüzün geçtiği potansiyel müşteriniz için, firmanız hakkında pek de fikri yoksa, broşürünüzün kalitesi firmanızın kalitesiyle özdeşleşir. Emin olun özenle düşünülmüş bir fikir, yaratıcılıkla tasarlanıp, kaliteli bir baskıyla sunulduğunda, hedef kitlenizin dikkatini çekmeye yetecektir. İyi bir broşürle müşterilerinizi etkilemek için bizimle iletişime geçin.


Katalog Tasarımı

 • Fotoğraf Çekimi
 • Katalog Tasarımı
 • Katalog Baskısı
 • Metin Yazarlığı Hizmeti

Zarf Tasarımı

 • Diplomat Zarf
 • Torba Zarf
 • Pencereli Zarf


Kartvizit Tasarımı

Kartvizitiniz ticari nüfus cüzdanınızdır! Kartvizit kurumsal imajınızı yansıtan en önemli araçlardan biridir. Nasıl ki görüntüsüne özen göstermeyen, dakik olmayan bir insan güven uyandırmazsa, özensiz ve karışık bir kartvizit de insanların zihninde aynı şeyleri uyandırır. Bu nedenle kartvizit hazırlanırken, sade, anlaşılabilir ve kurum imajını yansıtan nitelikte olmasına dikkat edilmelidir.


Antetli Kağıt

Kartvizitiniz ticari nüfus cüzdanınızdır! Kartvizit kurumsal imajınızı yansıtan en önemli araçlardan biridir. Nasıl ki görüntüsüne özen göstermeyen, dakik olmayan bir insan güven uyandırmazsa, özensiz ve karışık bir kartvizit de insanların zihninde aynı şeyleri uyandırır. Bu nedenle kartvizit hazırlanırken, sade, anlaşılabilir ve kurum imajını yansıtan nitelikte olmasına dikkat edilmelidir.


Antetli Kağıt

 • Tek Renk Antetli Kağıt
 • İki Renk Antetli Kağıt
 • Üç Renk Antetli Kağıt
 • Dört Renk Antetli Kağıt
Kurumsal yazışmalarınızda kullanmak üzere antetli kağıt kullanımı oldukça yaygındır.

Optimizasyon | SEO

Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin kısaltılmasıdır SEO. SEO, Google, yahoo, bing vs. gibi arama motorlarında sitelerin istenilen arama sonuçlarında üst sıralarda yer almasını sağlamak için yapılan işerin tümüne denir.

SEO ile ulaşılmak istenen hedef arama motoru optimizasyonu yani arama motorlarında üst sıralarda listelenmektedir. Bu hedef, sitede yer alan ürünün, hizmetin ve bilginin ilgili internet kullanıcılarının tamamına ulaşmasıdır.

SEO çalışması internet üzerinde yapılan yasal çalışmalarla sitenin ziyaret sayısını arttırarak web sitenin popülerliğini arttırmaktadır. Böylece sitenin arama motorlarında ki yeri hızla yükselmektedir.

E-Ticaret Sistemleri / İnternet Reklamcılığı

E-Ticaret

Online alışverişin günümüzde büyük bir potansiyele sahip olduğu ve bunun da giderek artmakta olduğu bir ortamda hala bir e-ticaret siteniz yoksa daha fazla düşünmeyin . Fiziksel mağazanıza bir de internet ortamında sanal bir mağaza katın . Fiziksel mağazanız ile ulaşabileceğiniz müşteri sınırlarınız belli iken, eticaret sitenizin sınırları yoktur . Farklı şehirlerden hatta ülkelerden çok fazla sayıda ziyaretçi ile tanınma ve yeni müşteriler kazanma imkanına sahip olursunuz.


Neden İnternet Reklamları?

Son yıllarda alternatif bir mecra olmaktan çıkan internet, hedefkitleye minimum maliyetle ulaşmanın en kolay yoludur. Bir televizyon reklamı çok geniş kitlelere ulaşır, ürün / hizmetlerinizle hiç bir zaman ilgilenme ihtimali olmayan kitlelere de. Ses getirdiği doğrudur. Ancak internet sayesinde hedef kitleye ulaşarak reklam giderlerinizi kısabilirsiniz.

Geri Dönüşümü Kolay Hesaplanır: Amacınız sonuca hızlı ulaşmaksa ve ne kadar reklam giderine katlanıp ne kadar kazandığınızı görmek istiyorsanız, ek bir araştırma maliyeti olmaksızın bunu başarabilen tek mecra internettir. Reklam sonuçları o kadar detaylı raporlanabilir ki, benzer bir araştırma yapmak onbinlerce liraya mal olacaktır. Böylece sonuçlar analiz edilerek, daha sonraki reklam kampanyaları buna göre oluşturulabilir. Günümüzde bu analizleri kullanarak, bayiilik vereceği illeri seçen, ziyaret oranlarına göre reklam bütçelerini paylaştıran firmalar bile bulunmaktadır.

Özelleşmiştir: Örneğin "restorant" diye arama yapan, Ankara ilinde yaşayan, saat 10:00 – 17:00 arasında internete bağlanan kullanıcılara "Ankara’da restorant" başlıklı bir reklamı göstererek, onu bir restorantın istenilen sayfasına gönderebilirsiniz. Bu kadar özelleşmiş başka bir yol biliyor musunuz?

Değiştirilebilir: Diyelim ki bir broşür bastırdınız ve dağıttırmaya başladınız. Farkettiniz ki büyük bir hata yaptınız ve yanlış mesajları- imajları kullandınız. Büyük bir maddi kayıp! Internet’te ise kampanyanızı her an, her yerden değiştirme şansınız var. YEDİ GÜN 24 SAAT.

Ekonomiktir: Bütçeye göre reklam yapabileceğiniz en uygun mecradır. Günlük 1 liradan 1 milyon liraya kadar bütçe ayırabilir, bütçenizi yönetebilirsiniz.

Hemen sonuç alırsınız: Bugün karar veriseniz, bugün başlarsınız, bugün sonuç alırsınız. Hala internet reklamcılığının büyüsünü size dokunmadıysa, lütfen acele edin.